56-й Конгрес Всесвітньої боксерської ради (WBC).

Технічне Завдання: 1.10.18 у Києві урочисто відкрили 56-й Конгрес Всесвітньої боксерської ради (WBC). Він триватиме у столиці України до 5 жовтня.

Всесвітня боксерська рада (WBC) – одна з трьох головних організацій професійного боксу. Конгрес WBC – це престижний боксерський форум, на який з’їжджаються провідні спортсмени, тренери, рефері, промоутери, представники ЗМІ. Україна вперше приймає такий масштабний захід у світі боксу. На Конгрес з’їхалися понад 700 учасників із 160 країн світу. У форумі беруть участь Віталій Кличко, Леннокс Льюїс, Евандер Холіфілд та Олександр Усік та інші титуловані гості.

Для розміщення відвідувачів на Поштовій площі в Києві було збудовано величезний намет площею близько 2000м2 і з висотою стель близько 6 м, але без систем вентиляції, охолодження та обігріву. Осіння погода дуже нестабільна – і якщо вдень ще може бути досить жарко та задушливо, то вранці увечері та вночі було досить холодно

Наше професійне рішення: Для вирішення задачі були встановлені 4 потужні колонні кондиціонери на 60000btu з додатковим зимовим догрівом на сцену і центральну частину приміщення та 9 напольно-стельових кондиціонерів на 60000btu по периметру приміщення холодне повітря на входах відсікалося за допомогою теплової завіси

Перевага встановлених кліматичних спліт систем у можливості підтримувати певний мікроклімат у приміщенні незалежно від зовнішньої температури.

Підтримка мікроклімату ускладнювалася величезною щілиною практично на половину намету і сильними поривами вітру, що задувало холодне повітря в приміщення. Також сира погода та сильні пориви вітру унеможливили закриття цієї щілини.

Тому для підстрахування в резерві використовувалися дві дизельні теплові гармати сумарною тепловою потужністю близько 160 кВт.

І хоча вночі температура опустилася до 7 градусів і кондиціонери ефективно відпрацювали обігрів локації.

Монтаж систем зайняв два дні і завдання було успішно вирішено.