Артпричал

Артпричал
Технічне Завдання: Галерея сучасного мистецтва «АртПричал» (був. «АртПарк») у Києві відкрилася під новим Гаванським мостом, у районі причалу №1-2. Приміщення близько 400м2, дві стіни зроблені металопластиковими віконними конструкціями, решта стін є частиною Гаванського мосту. Сонце, що піднімається, дуже сильно нагріває внутрішній простір.
На базі закладу планується проведення весілля, основна проблема – висока температура в приміщенні, не обладнаному системами кондиціювання.

Наше технічне професійне вирішення завдання: Для вирішення завдання було встановлено два підлогово-стельові кондиціонери Mitsushito на 6000 btu. Так як простір причалу перед вікнами був задіяний для організації лаунж-зони, то зовнішні блоки встановлені під мостом, а фреонові магістралі були виведені через двері на причал, довжина фреонових магістралей 10 і 15 метрів, що дозволило винести зовнішні блоки  з поля зору. Щілини у вікнах, через які виходили магістралі, були проклеєні скотчем і задекоровані тканиною в колір стін.
Монтаж обладнання зайняв близько трьох годин.