Фестиваль LvivMozArt 2017 – арт-локація «Трамвайне Депо»

Технічне Завдання: Серпень 2017 року в будівлі старого трамвайного депо було вирішено провести джазовий концерт у рамках Львівського LvivMozArt Фестивалю. Приміщення близько тисячі квадратних метрів з висотою стель близько 6 м без систем вентиляції, охолодження та обігріву. Через спеку та задуху атмосфера у приміщенні була дуже некомфортна для перебування.

Наше професійне рішення: Для вирішення завдання було встановлено 9 підлогово-стельових кондиціонерів Mitsushito на 60000 btu за лаштунками та 2 мобільні кондиціонери як теплова завіса.

Завдання з охолодження не можна було вирішити мобільними та випарними кондиціонерами. Єдиною можливістю було використання підлогово-стельних фреонових систем охолодження. У зв’язку з тим, що в приміщенні була необхідність у великій кількості посадочних місць, то для збільшення площі та більш рівномірного охолодження кондицери підвішувалися на висоті 3м по периметру приміщення. Також вперше було реалізовано можливість зонального охолодження, так як у різних ділянках локації підтримувалася різна температура.

Так як уночі температура опустилася до 8 градусів, і кондиціонери ефективно відпрацювали обігрів локації, що не було у початковому техзавданні.

Монтаж систем зайняв три дні, монтаж ускладнювався паралельним проведенням репетицій та монтажем декорацій.

В результаті завдання було успішно вирішено.