Electrolux EACM-14 ES/FI/N3

Кондиціонер EACM-14 ES/FI/N3 — новий мобільний кондиціонер з функцією очищення повітря. Кондиціонери серії Air Gate — найтихіші серед мобільних кондиціонерів у лінійці Electrolux і одні з тихих на російському ринку (максимальний рівень шуму до 45 дБА, що відповідає санітарним нормам ГОСТ).

Кондиціонер працює на охолодження, вентиляцію, осушення, оснащений панеллю управління, має три швидкості обертання вентилятора та оснащений ІЧ пультом дистанційного керування, інтегрованим у корпус. Прилад не потребує відведення конденсату, волога у вигляді водяної пари автоматично виводиться назовні разом із теплим повітрям через повітропровід. На випадок підвищеної вологості в кондиціонері є друга вбудована допоміжна дренажна помпа. Прилад виконаний у ультрасучасному дизайні.

Мобільний кондиціонер оснащений панеллю керування для встановлення потрібних параметрів роботи. На задній стороні приладу знаходяться повітряний фільтр, що миється, — фільтр випарника і конденсатора, що миється HAF фільтр 3M™, а також вбудована дренажна помпа для аварійного відведення конденсату, шнур живлення, гофрований шланг для викиду повітря, з’єднувач шланга, повітровипускне сопло. У конструкції передбачені також електронний термостат, тришвидкісний вентилятор та 24-годинний таймер на увімкнення/вимкнення. Кондиціонер обладнаний зручними роликами для переміщення. Поставляється в комплекті зі шлангом викиду повітря (довжиною 1,3 м) та пультом ДУ.

Технічні характеристики мобільний кондиціонер Electrolux EACM-14 ES
Тип мобільний моноблок
Площа, що обслуговується, м2 40 м2
Основні режими охолодження
Максимальний повітряний потік 7 куб. м/хв
Потужність у режимі охолодження, кВт 4,0 кВт
Потужність при охолодженні, кВт 1100 Вт
Режим осушення є
Пульт дистанційного управління є
Таймер вкл/викл є
Тип холодоагенту R 410A
Фаза однофазний
Регулювання швидкості обертання вентилятора є
Інші функціональні особливості генератор аніонів, функція запам’ятовування налаштувань
Режим приточної вентиляції нема
Діапазон підтримуваних температур 16 — 32°С