Обігрів конгрес-центру «Український дім» на Всеукраїнський рейтинг «КНИЖКА РОКУ»

8 лютого 2019 року у Києві до Міжнародного виставкового Конгресу-центру «Український дім» відбулася 20 ювілейна церемонія «Книжка року».

Президент України П.П. Порошенко урочисто відкрив церемонію нагородження найкращих книг 2018 року.

Чудове шоу було продумано та проведено одним із лідерів української івент-індустрії компанією «S*EVENT». Неймовірні світло, відеоекрани, декорації були виконані найкращими компаніями України.

Технічне Завдання: Однією із складностей даного івента була недостатня температура у приміщенні конгрес-центру. А для досить тривалої церемонії і з огляду на велику кількість досить немолодих людей – питання стояло дуже критично.

Наявні системи центру не забезпечували достатнього обігріву холу, в якому проходила церемонія. Хол по суті транзитне приміщення і у будівельників, очевидно, не стояло завдання в його рівномірному обігріві до комфортної температури в зимовий час, особливо враховуючи, що взимку зазвичай виставкова діяльність не активна. Основна складність була в 30 метровому атріумі, в якому все тепле повітря, що нагнітається, миттєво йшло на верхні поверхи 5-поверхової будівлі, а знизу підтягувалося холодне. Для підтримки комфортної температури необхідно було обігріти все приміщення Конгрес-центру, а формат заходу не дозволяв ставити потужні вентилятори для створення конвекційних потоків через неприпустимий рівень шуму.

Наше професійне рішення: Завдання вирішувалося в кількох напрямках:

  • Зменшення припливу холодного повітря – шляхом розміщення на центральному вході 3-х теплових завіс потужністю по 6 кВт
  • Локальний обігрів сцени – шляхом встановлення 2 потужних підлогово-стельових кондиціонерів, які сильним потоком теплого повітря підтримували комфортну температуру на сцені. З огляду на те, що сцена постійно була в центрі уваги, кондиціонери були повністю обклеєні чорною матовою плівкою.
  • Обігрів залу для глядачів — здійснювався шляхом роботи 4 колонних кондиціонерів, які за рахунок сильного потоку повітря, що виходить, закривали по обігріву необхідну зону. Для відповідності формату заходу кондиціонери були задекоровані чорною тканиною, а ламелі повітроводів та повітрозабірників також були поклеєні чорною матовою плівкою.
  • Загальний обігрів приміщення: протягом 2х днів обігрівалося приміщення: 2 тепловими дизельними гарматами потужністю по 84кВт, обігрів усіма кондиціонерами сумарно близько 120кВт тепла, електричним гарматами — сумарно близько 100кВт тепла та тепловими завісами близько 20кЛокальний обігрів певних зон (гримерки, пости охорони, пультові та ін.) здійснювався інфрачервоними обігрівачами.

У результаті, незважаючи на мінусові температури на вулиці, поставлене завдання було успішно вирішено.