Охолодження гримерок на фестивалі ATLAS WEEKEND 2019

Технічне Завдання: Наймасштабніший музичний фестиваль Східної Європи Atlas Weekend проходить у Києві з 9-по 14 липня. За 6 днів на восьми сценах виступатимуть понад 200 артистів. Зазначимо, що хедлайнерами події стали українські MOZGI, DZIDZIO, всесвітньо популярний гурт BLACK EYED PEAS, гуру пострадянського року СПЛІН, видатний американські діджеї THE CHAINSMOKERS, легендарний фронтмен гурту Oasis і інших британських ікон українських і українських ікон.

Причому перед організаторами стояло непросте завдання щодо забезпечення комфорту всіх запрошених артистів. А погода під час фестивалю була дуже мінлива: протягом дня ранковий холод мінявся спекою, потім знаходили хмари та вітер – знову наставав холод, потім знову спека, потім дощ і холод і так весь фестиваль.

32 кондиціонери 4 типів (колонні, підлогово-стельові, канальні, мобільні) створювали мікроклімат артистам у гримерках, а потужні вентилятори робили прохолоду на сцені. Більше 80 кВт електрики пішло на підтримку комфортної температури в гримерках. Внаслідок примхи погоди ні на що не вплинули, і артисти змогли насолодитися комфортним мікрокліматом, а відвідувачі насолодитися їх виконанням.