Охолодження гримерок на UNDERHILL EUROPEAN MUSIC FESTIVAL 2019

UNDERHILL EUROPEAN MUSIC FESTIVAL – європейський фестиваль в Україні. Організатори фестивалю підготували шоу за участю зарубіжних та українських музикантів. Фестиваль поєднує різні напрями електронної та поп-музики. Вдень і вночі без зупинок працюватимуть 3 сцени: Main stage, UnderNight і UnderGround.

Виступають такі відомі виконавці: Оля Полякова, MOZGI, Ivan Navi, Друга Ріка, Бумбокс, DZIDZIO, СКАЙ та інші. Електронну музику представлять як українські O.Official, YUKO, ARTBAT, так і відомі європейські музиканти такі як два діджеї з Великобританії — James Zabiela та DJ Aphrodite, нідерландський музичний продюсер Ferry Corsten та ізраїльський виконавець Nadav Dagon.

Технічне Завдання: Враховуючи масштаб заходу та кількості артистів, а також 30 грудусну спеку перед організаторами стояло завдання охолодити велику кількість гримерок.

Наше професійне рішення: Комфортний для артистів клімат у гримерках забезпечували підлогово-стельові кліматичні спліт-системи. І артисти могли перепочити від виснажливої ​​спеки у своїх комфортних гримерках.