Відкрита лекція Ніла Фергюсон на запрошення Фонду Віктора Пінчука та 11 Форум стипендіальних програм «Завтра» та «Всесвітні студії»

Технічне Завдання: 22 червня 2018 року, на запрошення Фонду Віктора Пінчук історик, письменник, старший науковий співробітник Гуверівського інституту Стендфордського університету та Центру європейських досліджень Гарвардського університету Ніл Фергюсон прочитав публічну лекцію в рамках 11 Форуму стипендіальних програм «Завтра» та «Всесвітні студії»

У заході взяли участь українські студенти, науковці та лідери думок. Місце проведення заходу – Київська міська галерея мистецтв «Лавра».

Завдання виникло терміново, велике більше 800м2 приміщення було дуже задушливим, так як завдання з охолодження виникло досить несподівано (місцеві системи не справлялися) необхідно було охолодити хоча б сцену де знаходилися високі гості.

Наше професійне рішення: За допомогою потужного підлогово-стельового кондиціонера Mitsushito з продуктивністю по холоду 60 BTI сцена продувалась потоком прохолодного повітря, створюючи комфортний мікроклімат.

Частина фотографій надана Фондом Віктора Пінчука © 2018.

Фотограф: Валентина Ростовікова, Сергій Ільїн